CANORUS

Komfortné mechanické rukavice, priedušný nylonový úplet na chrbte s fleecom na vnútornej strane, dlaň z jemnej kozinky. Vhodné pre prácu vyžadujúcu citlivosť, pri manipulácii s drobnými predmetmi.

CANORUS WINTER

Zateplené mechanické rukavice, priedušný nylonový úplet na chrbte s fleecom na vnútornej strane, dlaň z jemnej kozinky pre prácu vyžadujúcu citlivosť pri manipulácii s drobnými predmetmi.

CORAX

Rukavice šité zo syntetického materiálu s vlastnosťami jemnej štiepanej usne, s protišmykovými potlačami na prstoch, zosilnenou úchopovou plochou v dlani, jemnou nylonovou tkaninou na bokoch prstov zaisťujúcou ľahkú pohyblivosť, nastaviteľnou manžetou na suchý zips.

CRISTATA

Dámske rukavice z umelého semišu v dlani, Spandexu na chrbte, so sťahovacou manžetou na suchý zips a ozdobnou potlačou.

CROW

Rukavice z lícovej hovädziny v dlani s podšívkou a bavlnenej tkaniny na chrbte a manžete.

CURLEW

Rukavice z jednofarebnej hovädzej štiepenky v dlani s podšívkou a polyesterového úpletu reflexnej farby na chrbte a manžete.

CURLEW WINTER

Zateplené rukavice z jednofarebnej jemnej lícovej hovädziny v dlani a polyesterového úpletu reflexnej farby na chrbte a manžete.

EIDER

Rukavice z jedného kusa silnej hovädzej štiepenky v dlani s podšívkou, bavlnená tkanina na chrbte, s bavlnenou vystuženou manžetou, celokoženými palcami a ukazovákmi a prekrytými špičkami prstov.

EPOPS

Rukavice z umelého semišu v dlani, Spandex na chrbte s chráničmi kĺbov, so sťahovacou manžetou na suchý zips a podšívkou v dlani.

FIREFINCH

Rukavice z rôznofarebnej lícovej nábytkárskej hovädziny v dlani s teplou podšívkou a bavlnenou tkaninou na chrbte a manžete.

1 2 3

KAJO Kurnota Milan, M.R. Štefánika 2270, 026 01 Dolný Kubín