ARTILUX

Ochranné okuliare s polykarbonátovým zorníkom (číre, dymové, žlté), bez obruby, tvrdený zorník, moderný dizajn.

BARDEN

Ochranné okuliare s nastaviteľnými stranicami, PC zorníkom s nezahmlievajúcou úpravou a vrstvou proti poškrabaniu. Dodávajú sa v troch variantoch: číre, dymové na ochranu pred oslnením od slnka a žlté pre zvýšenie kontrastu pri slabom osvetlení.

BASIC

Ochranné okuliare s čírym polykarbonátovým panoramatickým zorníkom triedy F, vhodné i na dioptrické okuliare.

CHAUDON

Ochranné okuliare s polykarbonátovým zorníkom tr. 1FT s UV filtrom a úpravou proti zahmlievaniu (číre) a proti poškrabaniu (dymové). Špeciálny tmavý zorník pre prirodzené videnie. Tvarovaný zorník s integrovanou bočnou ochranou. Extrémne ľahké na dlhodobé nosenie, s moderným dizajnom, s mäkkým protišmykovým nosovým sedielkom, ergonomickými stráničkami s mäkkými koncami pre zvýšené pohodlie. EN 166

CRYSTAL

Veľmi ľahké ochranné okuliare z číreho polykarbonátu so zorníkom tr. 1F, s úpravou proti zahmlievaniu (obe strany zorníka), zmäkčené konce stráničiek pre väčšie pohodlie. EN 166

FERGUS

Okuliare s polykarbonátovým zorníkom, nastaviteľným uhlom a dĺžkou stranníc, športovým vzhľadom, zorník s úpravou proti poškriabaniu a oroseniu, trieda F podľa normy EN 166, ochrana proti nárazu s malou energiou, optická trieda 1, žltý zorník s ochranným filtrom proti UV žiareniu podľa normy EN 170.

FINNEY

Okuliare s polykarbonátovým zorníkom, nastaviteľným uhlom stranníc, športovým vzhľadom, zorník s úpravou proti poškriabaniu a oroseniu, trieda F podľa normy EN 166, ochrana proti nárazu s malou energiou, optická trieda 1, sivý zorník s ochranným protislnečným filtrom podľa normy EN 172.

MAROLLES

okuliare s kovovou obrúčkou, s polykarbonátovým zorníkom, optická trieda číslo 1, s úpravou proti oroseniu a poškriabaniu, EN 166, číry, hnedý a sivý zorník.

NELLORE

Okuliare s polykarbonátovým zorníkom, nastaviteľnou dĺžkou stranníc, športovým vzhľadom, zorník s úpravou proti poškriabaniu a oroseniu, trieda F podľa normy EN 166 - ochrana proti nárazu s malou energiou, optická trieda 1, žltý zorník s ochranným filtrom proti UV žiareniu podľa normy EN 170, sivý zorník s ochranným protislnečným filtrom podľa normy EN 172.

ROZELLE

Okuliare športovného vzhľadu optickej triedy 1 s čírym polykarbonátovým zorníkom s úpravou proti poškriabaniu a oroseniu, UV filtrom (podľa normy EN 170) alebo so zrkadlovým zorníkom triedy F1 s ochranným protislnečným filtrom (podľa normy EN 172) a úpravou proti poškriabaniu (triedy F podľa normy EN 166).

1 2

KAJO Kurnota Milan, M.R. Štefánika 2270, 026 01 Dolný Kubín