AMBLER LOW S3

Bezpečnostná poltopánka s kompozitnou bezpečnostnou špicou a kevlarovou stielkou, gumená/EVA podrážka rezistentná voči kyselinám a pohonným hmotám a zvršok z hovädzej usne.

BULDIR TREKKING

Trekingová poltopánka s podošvou EVA/guma, zvršok v kombinácii semiš/textil.

EXTREME ESARO S3 SRC

Bezpečnostná obuv s nekovovou tužinkou a stielkou odolnou proti prepichnutiu, antistatickou a protišmykovou PU/TPU podošvou rezistentnou voči kyselinám a olejom, absorpciou energie v päte a vodeodolným zvrškom z priedušnej kože.

RAVEN SPORT LOW

Pracovné poltopánky s podošvou rezistentnou voči olejom a zvrškom z kože v kombinácii s textilom.

SEGULA LOW

Trekingová obuv s protišmykovou gumenou podošvou VIBRAM, zvršok v kombinácii PU/textil.

STRONG PROFESSIONAL PANTERA S3 SRC

Bezpečnostná zateplená členková obuv s oceľovou tužinkou a stielkou odolnou proti prepichnutiu, antistatickou a protišmykovou PU/PU podošvou rezistentnou voči kyselinám a olejom, absorpciou energie v päte, vodeodolným zvrškom z priedušnej kože a reflexnými komponentmi pre zvýšenie viditeľnosti.

TOOLIK 01

Športové pracovné poltopánky bez bezpečnostnej špice s podošvou PU/guma a zvrškom z usne.

TOP TREKKING MIURA 02 SRC

Bezpečnostné poltopánky s moderným dizajnom, antistatickou a protišmykovou PU/TPU podošvou rezistentnou voči olejom, absorpciou energie v päte a vodovzdorným zvrškom z veľmi kvalitnej kože, vysoký komfort.

TOP TREKKING MIURA S3 SRC

Bezpečnostná obuv s oceľovou tužinkou a stielkou, TPU podošvou odolnou voči pohonným hmotám, podšívkou ABSORBER# s vláknami Bacterbril# proti množeniu plesní a baktérií, absorpciou energie v päte a vodeodolným zvrškom z kože.

ARAGON 030920 6060

Bezpečnostné poltopánky so zvrškom z hydrofóbnej lícovej hovädzinovej usne v hrúbke 2 - 2.2 mm, podšívkou Cambrelle, vymeniteľnou anatomickou antibakteriálnou stielkou absorbujúcou vlhkosť a podošvou CARGO PU.2D odolnou voči pohonným hmotám, antistatická.

Variácie
030920 6060 O1 FO - bez oceľovej tužinky
030920 6060 S1 - ochrana špice proti nárazu 200 J a tlaku 15 kN

1 2

KAJO Kurnota Milan, M.R. Štefánika 2270, 026 01 Dolný Kubín