AMBLER ANKLE S3

Bezpečnostná členková obuv s kompozitnou bezpečnostnou špicou a kevlarovou stielkou, gumová/EVA podrážka rezistentná voči kyselinám a pohonným hmotám a zvršok z hovädzej usne.

EXTREME ARDEA S3 SRC

Bezpečnostná členková obuv s nekovovou tužinkou a stielkou odolnou proti prepichnutiu, antistatickou a protišmykovou PU/TPU podošvou rezistentnou voči kyselinám a olejom, absorpciou energie v päte a vodeodolným zvrškom z priedušnej kože.

RAVEN ANKLE 01

Pracovná zateplená členková obuv s PU podošvou rezistentnou voči kyselinám a pohonným hmotám a s koženým zvrškom.

RAVEN ANKLE S1

Pracovná členková obuv s oceľovou bezpečnostnou špicou, PU podošvou rezistentnou voči kyselinám a pohonným hmotám a s koženým zvrškom.

RAVEN ANKLE WINTER 01

Pracovná zateplená členková obuv s PU podošvou rezistentná voči kyselinám a pohonným hmotám a so zvrškom z kože.

STRONG MISTRAL S3 SRC

Bezpečnostná členková obuv s oceľovou tužinkou, antistatickou a protišmykovou podošvou odolnou voči pohonným hmotám, absorpciou energie v päte a zvrškom z priedušnej kože.

STRONG PROFESSIONAL ORSETTO O2

Pracovná členková obuv bez bezpečnostnej špice, s antistatickou a protišmykovou PU/PU podošvou rezistentnou voči kyselinám a olejom, absorpciou energie v päte, vodeodolným zvrškom z priedušnej usne a refl exnými komponentmi pre zvýšenie viditeľnosti.

STRONG PROFESSIONAL ORSETTO S3 CI SRC

Bezpečnostná obuv s oceľovou tužinkou a stielkou odolnou prepichnutiu, antistatickou a protišmykovou PU/PU podošvou rezistentnou voči kyselinám a olejom, absorpciou energie v päte, vodeodolným zvrškom z priedušnej kože a reflexnými komponentmi pre zvýšenie viditeľnosti.

STRONG PROFESSIONAL ORSETTO S3 SRC

Bezpečnostná členková obuv s oceľovou tužinkou a stielkou odolnou proti prepichnutiu, antistatickou a protišmykovou PU/PU podošvou rezistentnou voči kyselinám a olejom, absorpciou energie v päte, vodeodolným zvrškom z priedušnej kože a reflexnými komponentmi pre zvýšenie viditeľnosti.

TOP TREKKING MONVISO S3 SRC

Bezpečnostná členková obuv s oceľovou tužinkou a stielkou, TPU podošvou rezistentnou voči pohonným hmotám, priedušnou podšívkou, absorpciou energie v päte a vodeodolným zvrškom z kože.

1 2

KAJO Kurnota Milan, M.R. Štefánika 2270, 026 01 Dolný Kubín