ST 101

Jednoduchý postroj so zadným oceľovým úchytným okom, s nastaviteľnými sponami na nohách a prsiach.Určený pre prácu na konštrukciách a údržbárske práce.

ST 103

Postroj s možnosťou zabezpečenia pracovnej polohy so zadným oceľovým úchytným okom, predným dvojitým textilným závesom a vystuženým opasokom s úchytnými okami.

ST 107

Viacúčelový komfortný Bezpečnostný postroj TS 107 určený pre dlhodobú prácu v závese, s možnosťou zabezpečenia pracovnej polohy, so zadným oceľovým úchytným okom, predným textilný závesom, s vystuženým opaskom s úchytnými okami a s pevnou výstuhou nôh. Možnosť verzie s elastickým popruhom na ramenách a rýchlosponou na opasku resp. nohách.

ST 109

Viacúčelový komfortný postroj, určený pre dlhodobú prácu v závese, s možnosťou zabezpečenia pracovnej polohy, so zadným oceľovým úchytným okom, dvomi prednými nosnými okami, s vystuženým opaskom s úchytnými okami a s pevnou výstuhou nôh. Je určený hlavne pre prácu na lanách.

ST 111

Ľahký sedací postroj určený pre prácu na lanách, s jedným predným okom, pevná výstuha opasku s úchytnými okami, výstuha nôh. Podľa požiadaviek EN 813 je ho potrebné kombinovať s prsným úväzom.

KAJO Kurnota Milan, M.R. Štefánika 2270, 026 01 Dolný Kubín